Bezárás

Álláslehetőségek

Aktuális pozíciók

Villanyszerelő

 Sántosi telephelyünkre keresünk azonnali kezdéssel:

Villanyszerelőt

Feladatok:

Háztartási méretű kiserőmű projekt villanyszerelési feladatainak teljesítése. Hegesztő, forgácsoló gépek javítása, karbantartása. Kisebb szerszámgépek javítása.

Elvárások:

-          Szakirányú végzettség

-          Hibakeresési tapasztalat

-          Önálló munkavégzés és problémamegoldás

-          Precizitás

Amit kínálunk:

-       versenyképes, korrekt bérezés

-       hosszútávú munkalehetőség, megbeszélés utáni azonnali kezdéssel

-       legális, stabil, bejelentett munka

-       cafetéria és bónusz kifizetés

-       munkába járás költségtérítése

-       modern munkakörülmények

Jelentkezésüket, szakmai önéletrajzukat a pozíció és telefon-elérhetőség megjelölésével elektronikus formában a honlapunkon felöltve (http://www.lakics.hu/allaslehetosegek), illetve Sántoson (7479 Sántos, Magyar u. 5.) vagy Kaposváron (7400 Kaposvár, Izzó u. 1.)  a portán leadva várjuk. A jelentkezéseket bizalmasan kezeljük.

Jelentkezek

Elfogadom és tudomásul veszem jelen adatkezelési tájékoztatót.

Ellenőrző kód