Bezárás

Álláslehetőségek

Aktuális pozíciók

Gyártástechnológus

Kaposvári vagy komlói telephelyünkre keresünk azonnali kezdéssel:

Gyártástechnológust

Feladatok:

Tervdokumentációval rendelkező hegesztett és forgácsolt acél gépszerkezetek gyártásának előkészítése, gyártási technológiák kidolgozása, gyártó eszközök tervezése.

Elvárások:

-       gépészmérnök végzettség

-       hegesztett és forgácsolt acél gépszerkezetek gyártása területén szerzett szakmai tapasztalat

-       számítógépes ismeretek, AutoCAD, Solid Edge software ismeret, Word, Excel, Access felhasználói területen

Előnyt jelent:

-       szakmai német és/vagy angol nyelv ismerete

-       vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

-       versenyképes, korrekt bérezés

-       hosszútávú munkalehetőség, megbeszélés utáni azonnali kezdéssel

-       legális, stabil, bejelentett munka

-       cafetéria és bónusz kifizetés

-       munkába járás költségtérítése

-       modern munkakörülmények

Jelentkezésüket, szakmai önéletrajzukat a pozíció és telefon-elérhetőség megjelölésével kizárólag elektronikus formában a honlapunkon felöltve várjuk (http://www.lakics.hu/allaslehetosegek)!
A jelentkezéseket bizalmasan kezeljük!

Jelentkezek

Elfogadom és tudomásul veszem jelen adatkezelési tájékoztatót.

Ellenőrző kód