Bezárás

Álláslehetőségek

Aktuális pozíciók

CNC gépkezelő

A LAKICS Gépgyártó Kft. kaposvári telephelyére azonnali belépéssel munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

·         Szerkezeti elemek forgácsolása műszaki dokumentációk alapján.

·         A rendelkezésre álló forgácsoló gépek, gépesített kéziszerszámok működtetése.

Elvárások:
• Szakirányú végzettség,
• Meghatározott rendszerben történő pontos munkavégzés,
• Teljesítményorientált hozzáállás,
• Megbízhatóság és rugalmasság.

Előnyt jelent:
• a feladatokhoz kapcsolódó munkatapasztalat
• Emelőgép-kezelői végzettség

Munkarend:

• napi 8 órás, több műszakos

Amit kínálunk:

-       versenyképes, korrekt bérezés

-       hosszútávú munkalehetőség, megbeszélés utáni azonnali kezdéssel

-       legális, stabil, bejelentett munka

-       cafetéria és bónusz kifizetés

-       munkába járás költségtérítése

-       modern munkakörülmények

Jelentkezésüket, szakmai önéletrajzukat a pozíció és telefon-elérhetőség megjelölésével elektronikus formában a honlapunkon felöltve (http://www.lakics.hu/allaslehetosegek), illetve személyesen Kaposváron (7400 Kaposvár, Izzó u. 1.) a portán leadva várjuk.

A jelentkezéseket bizalmasan kezeljük.

Jelentkezek

Elfogadom és tudomásul veszem jelen adatkezelési tájékoztatót.

Ellenőrző kód