Bezárás

Álláslehetőségek

Aktuális pozíciók

Szerkezetlakatos - Komló

A LAKICS Gépgyártó Kft. komlói telephelyére azonnali belépéssel munkatársat keres az alábbi pozícióra:

S Z E R K E Z E T L A K A T O S

Feladatok:

Szerkezeti elemek összeállítása műszaki dokumentációk alapján.
A rendelkezésre álló gépek, gépesített kéziszerszámok, speciális alakító gépek kezelése és folyamatos működtetése.
A helyes szerszám megválasztása, segédeszközök, készülékek használata.
A minőségi munkavégzés, a technológia által megkövetelt gyakorisággal, és a munkafeladat végeztével a munkadarab méreteinek mérése, alakjának ellenőrzése.
A munkavállaló felelős a gépek rendeltetésszerű használatáért, karbantartásáért és tisztításáért, és a technológiai fegyelem betartásáért.
Munka-, tűz-, környezet- és balesetvédelmi előírások betartása és betartatása.

Elvárások:
• Szakirányú szerkezetlakatos végzettség,
• Meghatározott rendszerben történő pontos munkavégzés,
• Teljesítményorientált hozzáállás,
• Megbízhatóság és rugalmasság.

Munkakörülmények:
• Napi 8 órás, több műszakos munkarend

Amit kínálunk:
• Hosszútávú munkalehetőség, megbeszélés utáni azonnali kezdéssel
• Legális, bejelentett munka
• Pontos, korrekt bérezés, kedvező béren kívüli juttatási csomag
• Munkába járás költségtérítése Mt. szerint

Előnyt jelent:
• a feladatokhoz kapcsolódó munkatapasztalat
• targoncavezetői engedély és gyakorlat

Jelentkezésüket, önéletrajzukat a pozíció és telefon-elérhetőség megjelölésével elektronikus formában a honlapunkon felöltve (www.lakics.hu/allaslehetosegek), valamint a komlói üzem (7300 Komló, Altáró u. 8.) portáján leadva várjuk.
A jelentkezéseket bizalmasan kezeljük!

Jelentkezek

Elfogadom és tudomásul veszem jelen adatkezelési tájékoztatót.

Ellenőrző kód