Bezárás

Álláslehetőségek

Aktuális pozíciók

Udvaros és általános kisegítő

Sántosi és kaposvári telephelyünkre megbízható munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:

Feladatok:

·         Folyamatosan tisztán tartja a területet. (parkolókat, járdákat, zöld területeket).

·         Udvar, kert gondozása, rendben tartása, napi takarítása.

·         Amikor az udvaron lecsökkennek a feladatok, segít egyéb teendők elvégzésében, helyiségek rendben tartásában, esetleges szerelési munkákban.

·         Télen eltakarítja a havat, jégmentesíti a járdákat, lépcsőket.

·         Fűnyírás, fű gereblyézése.

Elvárások:
• Meghatározott rendszerben történő pontos munkavégzés,
• Megbízhatóság és rugalmasság,

• B kategóriás jogosítvány.

Munkakörülmények:
• Napi 8 órás munkarend, a feladatokhoz igazodó változó intenzitással

Amit kínálunk:

• Versenyképes, korrekt bérezés
• Hosszútávú munkalehetőség, megbeszélés utáni azonnali kezdéssel

• Legális, stabil, bejelentett munka
• Munkába járás költségtérítése Mt. szerint

Előnyt jelent:
• a feladatokhoz kapcsolódó munkatapasztalat

Jelentkezésüket, önéletrajzukat a pozíció és telefon-elérhetőség megjelölésével elektronikus formában a honlapunkon felöltve (www.lakics.hu/allaslehetosegek), valamint a kaposvári üzemünk (7400 Kaposvár, Izzó u. 1.) portáján leadva várjuk.
A jelentkezéseket bizalmasan kezeljük!

Jelentkezek

Elfogadom és tudomásul veszem jelen adatkezelési tájékoztatót.

Ellenőrző kód