Bezárás

Álláslehetőségek

Aktuális pozíciók

Folyamatmérnök

A LAKICS Gépgyártó Kft. kaposvári telephelyére azonnali kezdéssel az alábbi pozícióra:

 Feladatai:

·        Gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása

·        A projektrendszerű gyártásban fellépő konkrét problémák technológia-orientált elemzése, megoldása

·        Felelős a rábízott gyártási folyamatok hatékony átalakításáért és a folyamatfejlesztések kontrolljáért

·        A folyamatfejlesztések eredményeinek dokumentálása, prezentálása és javaslat a hatékonyság növelésére

·        LEAN szemléletű gyártás megvalósításának elősegítése

·        Minőségügyi problémák megoldásában való közreműködés

·        Kapcsolattartás a cégen belüli társszervezetekkel és illetékes területekkel

Elvárások:

·        Felsőfokú szakirányú végzettség: Gépészmérnök MSC vagy Folyamatmérnök MSC

·        Döntésképesség, rendszerszemlélet és globális látásmód

·        Professzionális szintű számítástechnikai ismeretek

·        Meghatározott rendszerben történő pontos munkavégzés

·        Rugalmasság és terhelhetőség

·        Megbízhatóság és határozottság

Előnyt jelent:

·        Angol és/vagy német nyelv aktív ismerete

·        LEAN ismeretek és tapasztalatok

·        Vállalatirányítási rendszer használatában való jártasság

Amit kínálunk:

·        Versenyképes jövedelem

·        Egyéb béren kívüli juttatások

·        Munkába járás támogatása

·        Biztos munkahely egy barátságos csapatban

·        Modern munkakörülmények légkondicionált irodában

·        A munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, okos telefon) biztosítása.

Jelentkezésüket, szakmai önéletrajzukat a pozíció és telefon-elérhetőség megjelölésével kizárólag elektronikus formában a honlapon feltöltve várjuk!
A jelentkezéseket bizalmasan kezeljük!

Jelentkezek

Új projekt-több pozíció

A LAKICS Gépgyártó Kft. új, induló projektjéhez azonnali belépéssel munkatársakat keres az alábbi pozíciókra komlói munkavégzési helyre:

Művezető – Munkatársak irányítása

Minőségellenőr – VT/PT/MT/UT eljárások ismerete, ill. jártasság előny

Anyagmozgató – Emelőgépkezelői/Targoncavezetői végzettséggel

Hegesztő - Fogyóelektródás-védőgázas ívhegesztő, (AWI eljárásokban jártasság előnyt jelent)

Lakatos - Szerkezetlakatos végzettséggel

Munkavégzés napi 8 órás, több műszakos munkarendben.

• Hosszútávú munkalehetőség, megbeszélés utáni azonnali kezdéssel

• Legális, bejelentett munka

• Stabil munkahely

• Kiemelt bérezés

• Munkába járás költségtérítése Mt. szerint

• a feladatokhoz kapcsolódó munkatapasztalat

• emelőgépkezelői/targoncavezetői engedély és gyakorlat

Jelentkezésüket, szakmai önéletrajzukat a pozíció és telefon-elérhetőség megjelölésével kizárólag elektronikus formában a diana.thury@lakics.hu címre „projekt”  egjelöléssel várjuk!

Jelentkezek

Ellenőrző kód